Болт М2 ГОСТ 7805-70 з шестигранною голівкою і повною різьбою нержавіючий
Болт шестигранний нержавіючий М2 ГОСТ 7805-70 зі сталі типу А2 є малогабаритним металовиробом з повною метричною різьбою по всій довжині стрижня та шестигранною голівкою під ключ. Завдяки невеликим розмірам він широко використовується у точних з'єднаннях.
Даний металовиріб характеризується високою стійкістю до корозії та стабільними механічними властивостями. Застосовується у приладобудуванні, електроніці, машинобудуванні та інших галузях, де необхідне надійне кріплення малих деталей. Використовується разом із гайками та шайбами відповідного розміру.
Схема габаритних розмірів болта М2 ГОСТ 7805-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||
| М2 | 0,4 | 0,25 | 1,4 | 16 | 20 | 25 | 4 | 4,32 |
Замовити нержавіючі шестигранні болти ГОСТ 7805-70 зі сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3–10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості на кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні у погоджені терміни. Ми виготовляємо вироби за кресленнями замовника. Завжди в наявності на складі великий асортимент деталей з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою і повною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7805-70 |
| Тип різьби | Повна |
- Ціна: від 1,90 ₴




