Болт М5 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У процесі складання різних конструкцій та вузлів часто використовують нержавіючий болт М5, виготовлений відповідно до вимог ГОСТ 7798-70. Конструкція металовиробу передбачає стрижень з частковою метричною різьбою та шестигранну голівку, що дозволяє виконувати монтаж за допомогою стандартного інструменту.
Кріплення виготовляється з нержавіючої сталі А2, яка забезпечує стійкість до корозії, впливу вологи та агресивного середовища. Завдяки цьому болти застосовують у машинобудуванні, будівництві, приладобудуванні та інших сферах. Для отримання надійного з'єднання їх використовують разом із гайками, шайбами та іншими елементами кріплення відповідного діаметра.
Схема габаритних розмірів болта М5 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М5 | 0.8 | - | 3.5 | 16 | - | - | 8 | 8.79 | 0.15 | 7.4 |
Купити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою за ринкову на 3–10 %.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Усі представлені товари мають сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів здійснюється в найкоротші терміни будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.79 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1,90 ₴




