Болт М33 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У відповідальних з'єднаннях, де потрібна висока міцність і надійність, використовують нержавіючий болт М33, виготовлений відповідно до ГОСТ 7798-70. Конструкція металовиробу передбачає стрижень із частковою метричною різьбою та шестигранну голівку, що забезпечує зручність монтажу та надійну фіксацію.
Кріплення виготовляється зі сталі А2, яка характеризується стійкістю до корозії, впливу вологи та агресивного середовища. Завдяки цьому болти широко застосовуються у будівництві, машинобудуванні та промисловості. Для створення міцного різьбового з'єднання їх використовують разом із гайками та шайбами відповідного розміру.
Схема габаритних розмірів болта М33 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М33 | 3.5 | 2 | 21 | 66 | 72 | 85 | 50 | 55.4 | 0.2 | 45 |
Купити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою за ринкову на 3–10 %.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Усі представлені товари мають сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів здійснюється в найкоротші терміни будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 55.4 мм |
| Висота головки | 21 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 498,43 ₴




