Болт М39 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У відповідальних конструкціях, де необхідна висока міцність з'єднання, застосовують болти великого діаметра, зокрема М39 за ГОСТ 7798-70. Такий металовиріб забезпечує надійне скріплення елементів і стійкість до значних механічних навантажень.
Конструкція передбачає стрижень із частковою метричною різьбою класу точності В та шестигранну голівку під ключ. Кріплення виготовляється з нержавіючої сталі А2, що гарантує стійкість до корозії, вологи та агресивного середовища. Завдяки цьому болти можуть експлуатуватися тривалий час без втрати експлуатаційних характеристик. Використовуються разом із гайками та шайбами відповідного розміру.
Схема габаритних розмірів болта М39 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М39 | 4 | 3 | 25 | 80 | 86 | 100 | 60 | 66.4 | 0.25 | 54 |
Купити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою за ринкову на 3–10 %.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Усі представлені товари мають сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів здійснюється в найкоротші терміни будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 39 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 66.4 мм |
| Висота головки | 25 мм |
| Розмір під ключ | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1 046,57 ₴




