Болт М45 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У масивних конструкціях та обладнанні, що працює під значними навантаженнями, використовуються болти великого діаметра, зокрема М45 за ГОСТ 7798-70. Такий металовиріб забезпечує надійне та довговічне з'єднання елементів.
Конструкція болта включає стрижень із частковою метричною різьбою класу точності В і шестигранну голівку під ключ. Кріплення виготовляється з нержавіючої сталі А2, яка відзначається стійкістю до корозії, вологи та агресивних середовищ.
Завдяки цьому болти можуть експлуатуватися в складних умовах без втрати своїх властивостей. Використовуються разом із гайками та шайбами відповідного діаметра.
Схема габаритних розмірів болта М45 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М45 | 4.5 | 3 | 28 | 90 | 96 | 110 | 70 | 77.5 | 0.3 | 62 |
Купити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А2 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою за ринкову на 3–10 %.
Для оформлення замовлення ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Усі представлені товари мають сертифікат і є виключно високої якості. Доставка металовиробів здійснюється в найкоротші терміни будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 77.5 мм |
| Висота головки | 28 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 3 175,32 ₴




