Болт М18 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М18 DIN 931 застосовують під час складання відповідальних конструкцій, де необхідне надійне різьбове з'єднання з використанням гайок і шайб відповідного розміру. Даний металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 і широко використовується у будівництві, машинобудуванні та промисловому обладнанні.
Конструктивно болт має часткову метричну різьбу, що дозволяє підвищити міцність стрижня на зріз і вигин. Крок різьби становить 2.5 мм, а матеріал забезпечує високу стійкість до корозії, що дає можливість експлуатації кріплення в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Схема габаритних розмірів болта М18 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M18 | |
| Крок різьби, P | 2,5 | |
| Висота голівки, K | 11.5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,3 |
| макс. | 0,9 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір під ключ, S | 27 | |
| Діаметр описаного кола, e | 29,56 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 42 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 48 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 40 |
| макс. | 300 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 29.56 мм |
| Висота головки | 11.5 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 55,61 ₴




