Болт М22 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М22 DIN 931 широко застосовують під час монтажу відповідальних з'єднань у будівництві, машинобудуванні та промисловості. Вони використовуються разом із гайками та шайбами відповідного розміру, забезпечуючи міцне та довговічне з'єднання елементів конструкцій.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 та має часткову метричну різьбу з кроком 2.5 мм. Шестигранна голівка під ключ на «34» забезпечує зручність монтажу. Завдяки високій стійкості до корозії дане кріплення може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Схема габаритних розмірів болта М22 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M22 | |
| Крок різьби, P | 2,5 | |
| Висота голівки, K | 14 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,3 |
| макс. | 1,0 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір під ключ, S | 34 | |
| Діаметр описаного кола, e | 37,29 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 54 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 60 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 73 | |
| Довжина болта, L | мін. | 50 |
| макс. | 500 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 37.29 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 110,94 ₴




