Болт М27 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М27 DIN 931 застосовуються під час складання металоконструкцій, обладнання та навантажених вузлів, забезпечуючи надійне та стабільне з'єднання деталей. Дане кріплення використовують разом із гайками та шайбами відповідного розміру для формування міцного різьбового з'єднання.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 та має часткову метричну різьбу з кроком 3 мм. Шестигранна голівка під ключ на «41» забезпечує зручність монтажу стандартним інструментом. Завдяки високій стійкості до корозії болт може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Схема габаритних розмірів болта М27 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M27 | |
| Крок різьби, P | 3 | |
| Висота голівки, K | 17 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,4 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1,0 | |
| Розмір під ключ, S | 41 | |
| Діаметр описаного кола, e | 45,2 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 60 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 66 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 79 | |
| Довжина болта, L | мін. | 60 |
| макс. | 500 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 45.2 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 227,71 ₴




