Болт М39 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М39 DIN 931 застосовуються під час монтажу масивних конструкцій та відповідальних з'єднань, де необхідна висока міцність і надійність кріплення. Вони використовуються разом із гайками та шайбами відповідного діаметра, формуючи стійкі різьбові з'єднання у будівництві та промисловості.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 і має часткову метричну різьбу з кроком 4 мм. Шестигранна голівка під ключ на «60» забезпечує зручність монтажу та надійну затяжку. Завдяки високій стійкості до корозії болт може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища без втрати експлуатаційних характеристик.
Схема габаритних розмірів болта М39 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M39 | |
| Крок різьби, P | 4 | |
| Висота голівки, K | 25 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,5 |
| макс. | 1,6 | |
| Радіус, R | 1,6 | |
| Розмір під ключ, S | 60 | |
| Діаметр описаного кола, e | 66,44 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 66 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 72 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 85 | |
| Довжина болта, L | мін. | 90 |
| макс. | 700 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 39 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 66.44 мм |
| Висота головки | 25 мм |
| Розмір під ключ | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1 046,57 ₴




