Болт М45 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М45 DIN 931 застосовуються під час складання важких металоконструкцій та вузлів, де необхідна висока несуча здатність з'єднання. Таке кріплення використовують разом із гайками та шайбами відповідного розміру, забезпечуючи стабільну фіксацію деталей під значними навантаженнями.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 та має часткову метричну різьбу з кроком 4.5 мм. Конструкція передбачає шестигранну голівку під ключ на «70», що дозволяє виконувати монтаж стандартним інструментом. Висока стійкість до корозії забезпечує можливість експлуатації болта в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Схема габаритних розмірів болта М45 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M45 | |
| Крок різьби, P | 4,5 | |
| Висота голівки, K | 28 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 2,0 | |
| Радіус, R | 1,6 | |
| Розмір під ключ, S | 70 | |
| Діаметр описаного кола, e | 76,95 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 84 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 90 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 103 | |
| Довжина болта, L | мін. | 140 |
| макс. | 1000 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 76.95 мм |
| Висота головки | 28 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 3 175,32 ₴




