Болт М48 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М48 DIN 931 застосовуються при складанні великогабаритних конструкцій та обладнання, де необхідна висока міцність з'єднання і стійкість до навантажень. Таке кріплення використовується разом із гайками та шайбами відповідного діаметра, забезпечуючи надійну фіксацію елементів.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 та має часткову метричну різьбу з кроком 5 мм. Шестигранна голівка під ключ на «75» дозволяє виконувати монтаж стандартним інструментом. Завдяки високій стійкості до корозії болт може експлуатуватися в умовах підвищеної вологості та агресивного середовища.
Схема габаритних розмірів болта М48 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M48 | |
| Крок різьби, P | 5 | |
| Висота голівки, K | 30 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 2,0 | |
| Радіус, R | 2,0 | |
| Розмір під ключ, S | 75 | |
| Діаметр описаного кола, e | 82,6 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 84 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 90 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 103 | |
| Довжина болта, L | мін. | 100 |
| макс. | 1000 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 48 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 82.6 мм |
| Висота головки | 30 мм |
| Розмір під ключ | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 4 130,37 ₴




