Болт М52 DIN 931 шестигранний з частковою різьбою нержавіючий
Болти М52 DIN 931 застосовуються під час монтажу особливо навантажених з'єднань у промисловості та будівництві, де необхідна максимальна міцність і стійкість до зовнішніх впливів. Таке кріплення використовують разом із гайками та шайбами відповідного діаметра для формування надійних різьбових вузлів.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А2 та має часткову метричну різьбу з кроком 5 мм. Конструкція передбачає шестигранну голівку під ключ на «80», що забезпечує зручність монтажу та можливість передавання значного крутного моменту. Завдяки високій стійкості до корозії болт може експлуатуватися у вологому та агресивному середовищі.
Схема габаритних розмірів болта М52 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M52 | |
| Крок різьби, P | 5 | |
| Висота голівки, K | 33 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 2,0 | |
| Радіус, R | 2,0 | |
| Розмір під ключ, S | 80 | |
| Діаметр описаного кола, e | 88,25 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 90 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 96 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 109 | |
| Довжина болта, L | мін. | 120 |
| макс. | 1000 | |
Купити болти DIN 931 з нержавіючої сталі марки А2 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб за ціною виробника.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити відповідну форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Весь представлений товар має сертифікат і є тільки високої якості. Доставка металовиробів виконується в мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 52 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 88.25 мм |
| Висота головки | 33 мм |
| Розмір під ключ | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 6 050,20 ₴




