Болт М5 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою та частковою різьбою нержавіючий
Болт М5 ГОСТ 7798-70 застосовується для створення міцних різьбових з'єднань у різних галузях промисловості. Виріб виготовляється з нержавіючої сталі марки А4, що забезпечує високу стійкість до корозії, впливу агресивних середовищ та довготривалу експлуатацію без втрати міцності.
Конструкція металовиробу передбачає наявність циліндричного стрижня з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранної голівки під ключ на «8». Завдяки використанню сталі A4, кріплення широко застосовується в умовах підвищеної вологості, у хімічній та харчовій промисловості. Аналогами матеріалу є сталі AISI 316 та 10Х17Н13М2.
Схема габаритних розмірів болта М5 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М5 | 0.8 | - | 3.5 | 16 | - | - | 8 | 8.79 | 0.12 | 7.4 |
Замовити болти шестигранні ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс» зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Крок різьби | 0.8 мм |
| Діаметр головки | 8.79 мм |
| Висота головки | 3.5 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 3,57 ₴




