Болт М33 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою та частковою різьбою нержавіючий
Для з’єднання масивних деталей і конструкцій, що працюють під навантаженням, застосовують болти М33 ГОСТ 7798-70. Такі металовироби забезпечують міцне кріплення елементів навіть у складних умовах експлуатації, включаючи вологе середовище та контакт з агресивними речовинами.
Конструкція виробу передбачає стрижень із неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранну голівку під ключ. Для виготовлення використовується нержавіюча сталь А4, що відзначається високою корозійною стійкістю та довговічністю. Аналогами матеріалу є AISI 316 та 10Х17Н13М2, що дозволяє використовувати кріплення у відповідальних вузлах різних галузей.
Схема габаритних розмірів болта М33 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М33 | 3.5 | 2 | 21 | 70 | 76 | 90 | 50 | 55.4 | 0.25 | 45 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 55.4 мм |
| Висота головки | 21 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 753,61 ₴




