Болт М52 ГОСТ 7798-70 з шестигранною голівкою та частковою різьбою нержавіючий
Болти М52 ГОСТ 7798-70 застосовуються для з'єднання великогабаритних елементів і конструкцій, що працюють під значними навантаженнями. Вони забезпечують надійне кріплення навіть у складних умовах експлуатації, включаючи вологе середовище та вплив агресивних речовин.
Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі А4 і має стрижень з неповною метричною різьбою класу точності В та шестигранну голівку під ключ. Така конструкція дозволяє ефективно передавати зусилля під час затягування. Сталь A4 (AISI 316, 10Х17Н13М2) забезпечує високу корозійну стійкість та довговічність.
Схема габаритних розмірів болта М52 ГОСТ 7798-70 (мм):

| Діаметр різьби, d | Крок різьби, P | Висота голівки, k | Довжина різьби, b | Розмір під ключ, S | Діаметр описаного кола, e | Ширина, hw | Діаметр, dw | |||
| великий | дрібний | l≤125 | 125 | l>200 | ||||||
| М52 | 5 | 3 | 33 | 110 | 116 | 130 | 80 | 88 | 0.3 | 75 |
Замовити шестигранні болти ГОСТ 7798-70 з неповною різьбою з нержавіючої сталі А4 можна на сайті компанії «Зевс», зателефонувавши нашим менеджерам.
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
- високу якість металовироба за доступною ціною;
- сертифікати якості на кріплення;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- оперативну доставку по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 52 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 88 мм |
| Висота головки | 33 мм |
| Розмір під ключ | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 7798 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 9 246,11 ₴




