Болт М18 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Використання болтів М18 DIN 931 доцільне при складанні навантажених конструкцій, де важлива стійкість до корозії та довговічність з'єднання. Металовиріб виготовляється з нержавіючої сталі марки А4, що дозволяє застосовувати його в умовах підвищеної вологості, контакту з агресивними середовищами та перепадів температур.
Конструкційно кріплення має неповну метричну різьбу з великим кроком різьби 2.5 (мм) відповідно до стандарту DIN 931. Шестигранна голівка під ключ на «27» забезпечує зручність монтажу. Наявність гладкої частини стрижня підвищує міцність вузла та рівномірно розподіляє навантаження.
Схема габаритних розмірів болта М18 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M18 | |
| Крок різьби, P | 2,5 | |
| Висота голівки, K | 11,5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 1,1 | |
| Радіус, R | 0,6 | |
| Розмір під ключ, S | 27 | |
| Діаметр описаного кола, e | 30,14 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 38 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 44 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | - | |
| Довжина болта, L | мін. | 40 |
| макс. | 200 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, Ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою службою перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 30.14 мм |
| Висота головки | 11.5 мм |
| Розмір під ключ | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 129,77 ₴




