Болт М22 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Для складання масивних вузлів і конструкцій, що працюють під навантаженням, застосовують болти М22 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 відзначається високою стійкістю до корозії, вологи та агресивних середовищ, що забезпечує стабільність з'єднання в складних умовах експлуатації.
Конструктивно кріплення має часткову метричну різьбу з великим кроком різьби 2.5 (мм), що відповідає стандарту DIN 931. Гладка частина стрижня сприяє рівномірному розподілу навантаження. Шестигранна голівка під ключ на «34» забезпечує зручний і надійний монтаж.
Схема габаритних розмірів болта М22 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M22 | |
| Крок різьби, P | 2,5 | |
| Висота голівки, K | 14 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 1,1 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір під ключ, S | 34 | |
| Діаметр описаного кола, e | 37,29 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 46 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 52 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 65 | |
| Довжина болта, L | мін. | 70 |
| макс. | 660 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 37.29 мм |
| Висота головки | 14 мм |
| Розмір під ключ | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 205,31 ₴




