Болт М27 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Для створення надійних різьбових з'єднань у відповідальних конструкціях застосовують болти М27 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 призначений для роботи в умовах підвищеної вологості, впливу агресивних середовищ та перепадів температур без втрати міцності.
Конструктивно кріплення має часткову метричну різьбу з великим кроком різьби 3 (мм). Гладка частина стрижня знижує навантаження на різьбову зону та підвищує довговічність з'єднання. Шестигранна голівка під ключ на «41» забезпечує зручний монтаж із застосуванням стандартного інструменту.
Схема габаритних розмірів болта М27 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M27 | |
| Крок різьби, P | 3 | |
| Висота голівки, K | 17 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 0,8 | |
| Розмір під ключ, S | 41 | |
| Діаметр описаного кола, e | 45,20 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 60 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 66 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 79 | |
| Довжина болта, L | мін. | 80 |
| макс. | 700 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 45.2 мм |
| Висота головки | 17 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 399 ₴




