Болт М33 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У відповідальних з'єднаннях, де потрібна висока несуча здатність та стійкість до зовнішніх впливів, застосовують болти М33 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 зберігає міцність при впливі вологи, агресивних середовищ і температурних перепадів, що робить його затребуваним у різних галузях промисловості.
- висока стійкість до корозії;
- надійність з'єднання при навантаженнях;
- довговічність експлуатації;
- стійкість до агресивного середовища.
Конструктивно кріплення має часткову метричну різьбу з великим кроком різьби 3.5 (мм). Гладка частина стрижня зменшує навантаження на різьбову ділянку та підвищує міцність вузла. Шестигранна голівка під ключ на «50» забезпечує зручний монтаж із застосуванням стандартного інструменту.
Схема габаритних розмірів болта М33 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M33 | |
| Крок різьби, P | 3,5 | |
| Висота голівки, K | 21 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Розмір під ключ, S | 50 | |
| Діаметр описаного кола, e | 55,37 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 72 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 78 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 91 | |
| Довжина болта, L | мін. | 90 |
| макс. | 760 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Діаметр головки | 55.37 мм |
| Висота головки | 21 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 509,04 ₴




