Болт М39 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
При монтажі великогабаритних вузлів і конструкцій, що працюють під значним навантаженням, застосовують болти М39 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 забезпечує надійне з'єднання навіть в умовах підвищеної вологості, впливу агресивних середовищ і температурних перепадів.
Конструктивно кріплення має часткову метричну різьбу з великим кроком різьби 4 (мм), що відповідає стандарту DIN 931. Гладка частина стрижня знижує концентрацію навантажень і підвищує довговічність з'єднання. Шестигранна голівка під ключ на «60» забезпечує зручний монтаж із використанням стандартного інструменту.
Схема габаритних розмірів болта М39 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M39 | |
| Крок різьби, P | 4 | |
| Висота голівки, K | 24,5 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,6 |
| макс. | 1,2 | |
| Радіус, R | 1 | |
| Розмір під ключ, S | 60 | |
| Діаметр описаного кола, e | 65,45 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 84 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 90 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 103 | |
| Довжина болта, L | мін. | 140 |
| макс. | 1000 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 39 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Діаметр головки | 65.45 мм |
| Висота головки | 24.5 мм |
| Розмір під ключ | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 1 713,30 ₴




