Болт М42 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
У вузлах із високими навантаженнями та підвищеними вимогами до надійності з'єднання застосовують болти М42 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 стійкий до впливу вологи, агресивних середовищ і температурних перепадів, що дозволяє використовувати його в складних умовах експлуатації.
- стійкість до корозії та агресивних середовищ;
- висока міцність з'єднання;
- надійна робота при навантаженнях;
- довгий термін служби.
Конструктивно кріплення має часткову метричну різьбу з великим кроком різьби 4.5 (мм). Гладка частина стрижня зменшує навантаження на різьбову частину та підвищує довговічність з'єднання. Шестигранна голівка під ключ на «65» забезпечує зручний монтаж із використанням стандартного інструменту.
Схема габаритних розмірів болта М42 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M42 | |
| Крок різьби, P | 4,5 | |
| Висота голівки, K | 26 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,8 |
| макс. | 1,4 | |
| Радіус, R | 1,2 | |
| Розмір під ключ, S | 65 | |
| Діаметр описаного кола, e | 71,30 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 90 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 96 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 109 | |
| Довжина болта, L | мін. | 140 |
| макс. | 1000 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 71.3 мм |
| Висота головки | 26 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 3 584,39 ₴




