Болт М52 DIN 931 з шестигранною голівкою і частковою різьбою нержавіючий
Під час монтажу великогабаритних конструкцій і вузлів із підвищеними навантаженнями застосовують болти М52 DIN 931. Металовиріб з нержавіючої сталі А4 зберігає стабільні експлуатаційні властивості в умовах підвищеної вологості, контакту з хімічно активними речовинами та при значних температурних коливаннях.
- висока стійкість до корозії;
- надійна робота під навантаженням;
- тривалий термін служби;
- стійкість до агресивного середовища.
Конструктивно кріплення виконується з частковою метричною різьбою з великим кроком різьби 5 (мм). Наявність гладкої частини стрижня дозволяє зменшити навантаження на різьбу та підвищує міцність з'єднання. Шестигранна голівка під ключ на «80» забезпечує зручність монтажу із застосуванням стандартного інструменту.
Схема габаритних розмірів болта М52 DIN 931 (мм):

| Номінальний діаметр різьби, D | M52 | |
| Крок різьби, P | 5 | |
| Висота голівки, K | 33 | |
| Висота підголівника, C | мін. | 0,8 |
| макс. | 1,6 | |
| Радіус, R | 1,6 | |
| Розмір під ключ, S | 80 | |
| Діаметр описаного кола, e | 88,25 | |
| Довжина різьби, B (L≤125) | 108 | |
| Довжина різьби, B (L≤200) | 114 | |
| Довжина різьби, B (L>200) | 127 | |
| Довжина болта, L | мін. | 170 |
| макс. | 1000 | |
Купити шестигранний нержавіючий болт DIN 931 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною нижче ринку на 3-10%.
Для оформлення замовлення, ви можете заповнити форму онлайн або зателефонувати нашим менеджерам. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється у мінімальні строки будь-якою зі служб перевізників по всій території України. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 52 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Діаметр головки | 88.25 мм |
| Висота головки | 33 мм |
| Розмір під ключ | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Призначення болта | Загального призначення |
- Ціна: від 9 246,11 ₴




