Рим-гайка М27 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М27 DIN 582 з нержавіючої сталі А2 використовується як елемент кріплення для створення надійної точки зачеплення під час роботи з вантажами. Конструкція виробу розрахована на використання з такелажним обладнанням, де потрібна стабільна фіксація та безпечне з'єднання.
Кріплення застосовується під час монтажу металевих конструкцій, встановлення обладнання та транспортування елементів. Завдяки міцному кільцю забезпечується зручне з'єднання з підйомними механізмами, а нержавіюча сталь запобігає утворенню корозії та зберігає експлуатаційні властивості при тривалому використанні.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавійки (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М27 |
50 |
90 |
50 |
24 |
90 |
20 |
24000 |
17200 |
1.100 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на створенні та продажу металовиробів для оптовиків по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за демократичною вартістю, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно до розміру замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 90 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 50 мм |
- Ціна: від 1 443,88 ₴




