Рим-гайка М36 DIN 582 нержавіюча
Рим-гайка М30 DIN 582 з нержавіючої сталі А2 призначена для формування надійного різьбового з'єднання з можливістю швидкого зачеплення вантажопідіймальних елементів. Виріб поєднує міцну основу з внутрішньою різьбою та кільце, що дозволяє зручно виконувати такелажні операції.
Таке кріплення застосовують у промисловості, будівництві та під час обслуговування обладнання, де необхідне регулярне переміщення або фіксація важких вузлів. Використання нержавіючої сталі забезпечує стійкість до вологи, перепадів температур і впливу навколишнього середовища без додаткової обробки.
Конструкція рим-гайки DIN 582

Основні технічні характеристики рим-гайки DIN 582 з нержавійки (мм):
|
Номінальний діаметр різьби, d |
Зовнішній діаметр гайки, d2 |
Зовнішній діаметр кільця, d3 |
Внутрішній діаметр кільця, d4 |
Висота різьбової частини, m |
Висота рим-гайки, h |
Товщина кільця, k |
Робоче навантаження (сила прикладена вздовж осі рим-гайки), n |
Робоче навантаження (сила прикладена до осі рим-гайки під кутом 45° у площині кільця), n45 |
Вага |
|
М36 |
75 |
126 |
70 |
32 |
128 |
28 |
4600 |
3300 |
2.08 |
Де купити нержавіючі рим-гайки в Україні?
Довіряйте вітчизняному виробнику з великим досвідом роботи! Ми – команда професіоналів, що працюють у компанії «Зевс». Спеціалізуємося на створенні та продажу металовиробів для оптовиків по всій Україні. У нас ви можете замовити детальну консультацію, купити рим-гайки DIN 582 за демократичною вартістю, а також отримати хорошу знижку, що зростає пропорційно до розміру замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 582 |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр кільця | 126 мм |
| Внутрішній діаметр кільця | 70 мм |
- Ціна: від 2 286,14 ₴




