Гайка М3 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М3 DIN 1587 застосовуються у з’єднаннях, де важливий акуратний зовнішній вигляд та додатковий захист різьбового вузла. Конструкція гайки закриває виступаючі частини болтів і шпильок, знижуючи ризик травм та надаючи виробу завершений вигляд.
Дані металовироби виготовляють із нержавіючої сталі марки А2 (AISI304, 12Х18Н10Т). Матеріал забезпечує стійкість до корозії, не боїться впливу вологи та неагресивних середовищ, а також відзначається довговічністю і стабільністю експлуатаційних характеристик.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
2,5 |
|
Розмір під ключ |
s |
5,5 |
|
Повна висота гайки |
h |
6,5 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
5,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
4,4 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні виключно найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 6 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 1,06 ₴




