Гайка М27 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М27 DIN 1587 мають внутрішню різьбу та ковпачок, який закриває виступаючі частини болтів і шпильок, знижуючи ризик травмування та надаючи з’єднанню акуратний зовнішній вигляд. Таке кріплення застосовують у машинобудуванні, будівництві, промисловому обладнанні та при монтажі конструкцій, де важлива безпека та естетика.
Дані металовироби виготовляють за стандартом DIN 1587 з нержавіючої сталі марки А2 або її аналогів – AISI304, 12Х18Н10Т. Матеріал стійкий до корозії, практично не намагнічується та зберігає міцнісні характеристики при експлуатації у вологому та неагресивному середовищі, а також при перепадах температур.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
22,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
41,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
47,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
40,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
34,0 |
Компания «Зевс» предоставляет широкий ассортимент колпачковых гаек по цене производителя. Оставьте заявку на сайте и наши менеджеры свяжутся с вами и предоставят всю интересующую вас информацию, включая способы оплаты и доставки. Доставка происходит по всей Украине только самыми надежными транспортными компаниями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 22 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 297,74 ₴




