Гайка М30 DIN 1587 колпачковая нержавеющая
Гайки з ковпачком М30 DIN 1587 виготовляються відповідно до стандарту DIN 1587 з нержавіючої сталі марки А2 (аналоги AISI304, 12Х18Н10Т). Матеріал стійкий до корозії, не вимагає додаткового покриття і зберігає свої властивості при експлуатації у вологому та неагресивному середовищі, а також при перепадах температур.
Вироби застосовуються в з'єднаннях, де необхідно закрити виступаючі кінці болтів і шпильок, забезпечивши безпеку експлуатації та акуратний зовнішній вигляд конструкції. Завдяки своїй формі, таке кріплення додатково захищає різьбовий вузол від забруднень і механічних пошкоджень.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
24,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
46,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
52,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
42,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
37,0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні виключно найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 24 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 359,10 ₴




