Гайка М36 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М36 DIN 1587 – це кріплення з внутрішньою різьбою та шестигранною формою, доповненою захисним ковпачком. Така конструкція дозволяє закрити виступаючі частини болтів і шпильок, запобігаючи травмуванню та покращуючи зовнішній вигляд з’єднання. Використовуються дані металовироби у будівництві, машинобудуванні та при монтажі металоконструкцій.
Для виготовлення використовують нержавіючу сталь марки А2, також допускається застосування аналогів – AISI304, 12Х18Н10Т. Матеріал забезпечує стійкість до корозії, не потребує додаткової обробки та зберігає свої властивості при тривалій експлуатації у вологому та неагресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
37,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
55,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
60,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
52,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
44,0 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент ковпачкових гайок за ціною виробника. Залиште заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами та нададуть всю необхідну інформацію, включаючи способи оплати та доставки. Доставка здійснюється по всій Україні виключно найнадійнішими транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 37 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 617,14 ₴




