Гайка М7 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М7 DIN 1587 застосовують у з'єднаннях, де потрібно закрити виступаючий кінець болта або шпильки й зробити вузол більш акуратним. Такий металовиріб часто обирають для конструкцій, у яких важлива не лише фіксація, а й зовнішній вигляд готового з'єднання.
Виготовляють дані гайки з нержавіючої сталі марки А4 (AISI 316, 03Х17Н14М2). Матеріал стійкий до корозії, добре переносить вплив вологи та підходить для експлуатації в умовах, де кріплення має зберігати міцність і акуратний вигляд без додаткового покриття.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
1,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
5,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
10,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
12,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
9,5 |
|
Мінімальна глибина |
t |
8,52 |
Компанія «Зевс» уже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 7 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 12 мм |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 26,37 ₴




