Гайка М27 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М27 DIN 1587 застосовують у з'єднаннях, де важливо закрити виступаючу частину болта або шпильки й зробити кріпильний вузол більш акуратним. Завдяки купольної формі такий металовиріб знижує ризик випадкового контакту з відкритим кінцем різьбового стрижня та покращує зовнішній вигляд конструкції.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі марки А4, а також з аналогів AISI 316 і 03Х17Н14М2. Матеріал стійкий до корозії, добре переносить вплив вологи та підходить для експлуатації в умовах, де кріплення має зберігати міцність і зовнішній вигляд без додаткового покриття.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
20,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
41,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
47,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
40,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
35,0 |
Компанія «Зевс» уже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 47 мм |
| Розмір під ключ | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 401,63 ₴




