Гайка М30 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М30 DIN 1587 застосовують у з'єднаннях, де потрібно закрити виступаючий кінець болта або шпильки й зробити кріпильний вузол безпечнішим. Такий металовиріб допомагає зменшити ризик випадкових пошкоджень і надає готовій конструкції акуратного зовнішнього вигляду.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі марки А4, а також з аналогів AISI 316 і 03Х17Н14М2. Матеріал стійкий до корозії, добре переносить вплив вологи та підходить для експлуатації в умовах, де кріплення має довго зберігати міцність і зовнішній вигляд без додаткового покриття.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3,5 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
24,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
46,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
50,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
42,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
39,0 |
Компанія «Зевс» уже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 50 мм |
| Розмір під ключ | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 444,68 ₴




