Гайка М36 DIN 1587 ковпачкова нержавіюча
Ковпачкові гайки М36 DIN 1587 застосовують у з'єднаннях, де потрібно закрити виступаючий кінець болта або шпильки й зробити вузол безпечнішим та акуратнішим. Такий металовиріб допомагає захистити від випадкового контакту з відкритою різьбою та покращує зовнішній вигляд готової конструкції.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі марки А4, а також з аналогів AISI 316 і 03Х17Н14М2. Матеріал стійкий до корозії, добре переносить вплив вологи та підходить для експлуатації в умовах, де кріплення має довго зберігати міцність і акуратний зовнішній вигляд без додаткового покриття.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,0 |
|
Максимальна висота шестигранної частини гайки |
m |
29,0 |
|
Розмір під ключ |
s |
55,0 |
|
Повна висота гайки |
h |
60,0 |
|
Зовнішній діаметр ковпачка |
dk |
51,0 |
|
Мінімальна глибина |
t |
44,0 |
Компанія «Зевс» уже понад 10 років постачає металовироби найвищої якості за дуже доступними цінами. При виникненні труднощів у виборі кріплення або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Метрична різьба, М | 36 мм |
| Крок різьби | 4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 60 мм |
| Розмір під ключ | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
- Ціна: від 804,53 ₴




