Гайка М1.6 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М1.6 DIN 934 використовується в невеликих різьбових з'єднаннях, де важливі точність, компактність і надійна фіксація деталей. Такий металовиріб має класичну шестигранну форму, завдяки чому його зручно встановлювати під час складання мініатюрних вузлів і механізмів.
Виготовляють дані металовироби з нержавіючої сталі А2 (аналоги AISI 304, 12Х18Н10Т). Матеріал добре протистоїть корозії, зберігає акуратний зовнішній вигляд і підходить для застосування в приладах, електроніці, малогабаритному обладнанні та інших конструкціях, де з'єднання повинне залишатися стабільним під час тривалої експлуатації.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,35 |
|
Розмір під ключ |
S |
3,2 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
3,41 |
|
Висота гайки |
m |
1,3 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,076 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.6 мм |
| Крок різьби | 0.35 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.3 мм |
| Розмір під ключ | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 2,66 ₴




