Гайка М2.6 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М2.6 DIN 934 належить до невеликих шестигранних металовиробів, які використовують у точних різьбових з'єднаннях. Такий типорозмір підходить для вузлів, де стандартне кріплення малого діаметра повинне забезпечувати акуратне складання та надійну фіксацію деталей.
Виготовляють виріб з нержавіючої сталі А2, стійкої до корозії та впливу вологи. Завдяки цьому дане кріплення можна застосовувати в приладах, електроніці, малогабаритних механізмах та інших конструкціях, де важливі компактність, довговічність і стабільна робота з'єднувального вузла.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,45 |
|
Розмір під ключ |
S |
5 |
|
Діаметр описаного кола, не менше |
e |
5,45 |
|
Висота гайки |
m |
2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,30 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.6 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 2,75 ₴




