Гайка М1.6 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М1.6 DIN 934 використовується в невеликих різьбових з’єднаннях, де необхідно отримати надійну фіксацію деталей без збільшення габаритів вузла. Таке кріплення підходить для точних механізмів, приладів і компактних конструкцій, у яких важлива акуратність монтажу.
До особливостей даної гайки можна віднести:
- невеликі розміри зі збереженням функціональності кріплення;
- зручну шестигранну форму під інструмент;
- точну посадку на різьбовий елемент відповідного розміру;
- можливість застосування у вузлах з обмеженим простором.
Виріб використовують разом із гвинтами, болтами та різьбовими шпильками М1.6, підбираючи все кріплення в одному типорозмірі для отримання правильного та стабільного з’єднання.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,35 |
|
Розмір під ключ |
S |
3,2 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
3,41 |
|
Висота гайки |
m |
1,3 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,08 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.6 мм |
| Крок різьби | 0.35 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.3 мм |
| Розмір під ключ | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 5,30 ₴




