Гайка М2 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранна гайка М2 DIN 934 призначена для складання невеликих різьбових з’єднань, у яких потрібні надійна фіксація деталей, акуратний монтаж і стійкість кріплення до зовнішнього впливу. Такий металовиріб використовують у приладах, металевих корпусах, електрообладнанні та інших технічних вузлах.
Як сировину для виготовлення гайки обирають:
- нержавіючу сталь А4;
- сталь 03Х17Н14М2;
- AISI 316.
Завдяки властивостям нержавіючої сталі виріб не піддається корозії, не намагнічується та може експлуатуватися у вологому середовищі без погіршення робочих характеристик.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,4 |
|
Розмір під ключ |
S |
4 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
4,32 |
|
Висота гайки |
m |
1,6 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,14 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.6 мм |
| Розмір під ключ | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 0,60 ₴




