Гайка М3.5 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М3.5 DIN 934 застосовується в різьбових з’єднаннях малого розміру, де важливо отримати надійну фіксацію деталей без використання великого кріплення. Такий металовиріб підходить для складання приладів, невеликих механізмів, металевих корпусів та інших вузлів, у яких потрібні точна посадка й акуратний монтаж.
У таких з’єднаннях гайка М3.5 зручна тим, що:
- добре підходить для роботи з гвинтами, болтами та шпильками відповідного типорозміру;
- шестигранна форма дозволяє швидко виконувати затягування стандартним інструментом;
- кріплення можна застосовувати у вузлах, де важливі компактність і зручність обслуговування;
- виріб зберігає стабільність з’єднання під час тривалої експлуатації.
Для виготовлення гайки використовують нержавіючу сталь А4, а також аналоги 03Х17Н14М2 та AISI 316. Завдяки властивостям матеріалу виріб не піддається корозії, не намагнічується та може використовуватися в умовах підвищеної вологості, а також у неагресивному виробничому середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0,6 |
|
Розмір під ключ |
S |
6 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
6,58 |
|
Висота гайки |
m |
2,8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0,497 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3.5 мм |
| Крок різьби | 0.6 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 1,56 ₴




