Гайка М42 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Шестигранна гайка М42 DIN 934 призначена для міцних різьбових з’єднань великого розміру, у яких важливі висока надійність кріплення, точність посадки та можливість передавати значне зусилля під час затягування. Такий металовиріб використовують у важкому машинобудуванні, під час монтажу обладнання, металоконструкцій і різних технічних вузлів з великими навантаженнями.
Дане кріплення виготовляють з нержавіючої сталі А4, а також з аналогів 03Х17Н14М2 та AISI 316. Завдяки властивостям матеріалу виріб відзначається стійкістю до корозії, не потребує додаткового захисного покриття та підходить для експлуатації в умовах підвищеної вологості, а також на відкритому повітрі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
65 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
71,3 |
|
Висота гайки |
m |
34 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
652 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 42 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 34 мм |
| Розмір під ключ | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 625,73 ₴




