Гайка М45 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М45 DIN 934 використовується у великих різьбових з’єднаннях, де кріплення повинно витримувати значні навантаження та зберігати стабільність з’єднання під час тривалої експлуатації. Такий металовиріб застосовують разом із болтами та різьбовими шпильками відповідного типорозміру в промисловості, будівництві та під час монтажу масивного обладнання.
Дані гайки найчастіше застосовують у:
- важкому машинобудуванні;
- монтажі промислового обладнання;
- складанні металоконструкцій;
- вузлах, що працюють під високим навантаженням.
Для виготовлення виробу використовують нержавіючу сталь А4, а також аналоги 03Х17Н14М2 та AISI 316. Завдяки цьому гайка стійка до корозії, не потребує додаткового покриття та підходить для експлуатації у вологому та неагресивному середовищі.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4,5 |
|
Розмір під ключ |
S |
70 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
77,0 |
|
Висота гайки |
m |
36 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
800 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 36 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 625,73 ₴




