Гайка М52 DIN 934 шестигранна нержавіюча
Гайка М52 DIN 934 призначена для особливо великих різьбових з’єднань, де кріплення повинно зберігати стабільність при високому навантаженні та тривалій експлуатації. Такий металовиріб використовують у важких технічних вузлах, під час встановлення промислового обладнання, масивних опорних конструкцій і в з’єднаннях, де важлива максимальна надійність.
Для виробництва виробу застосовують нержавіючу сталь А4, а також аналоги 03Х17Н14М2 та AISI 316. Такий матеріал забезпечує гайці високу корозійну стійкість, стійкість до впливу вологи та можливість використання в зовнішніх і виробничих умовах без додаткового захисту поверхні.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
5 |
|
Розмір під ключ |
S |
80 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
88,3 |
|
Висота гайки |
m |
42 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
1220 |
Компанія «Зевс» пропонує широкий асортимент шестигранних гайок, а також інших металовиробів. Зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, наші менеджери проконсультують з будь-якого питання, що вас цікавить. Доставка можлива по всій країні, будь-яким зручним для вас способом у найкоротші терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 52 мм |
| Крок різьби | 5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 42 мм |
| Розмір під ключ | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 934 |
- Ціна: від 972,53 ₴




