Гайка М1 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М1 – малогабаритне шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб використовують для з’єднань разом із гвинтами, шпильками та іншими різьбовими елементами аналогічного типорозміру, коли важливі компактність вузла та акуратна фіксація невеликих деталей.
Дані металовироби застосовують у приладобудуванні, точних механізмах, декоративних конструкціях і невеликих складальних вузлах. Нержавіюча сталь А2 стійка до корозії, добре зберігає зовнішній вигляд і підходить для експлуатації у вологому середовищі без додаткового захисного покриття.

Технічні характеристики гайки М1 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.25 |
|
Розмір під ключ |
S |
2.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
2.71 |
|
Висота гайки |
m |
0.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.03 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1 мм |
| Крок різьби | 0.25 мм |
| Висота | 0.8 мм |
| Розмір під ключ | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 31,30 ₴




