Гайка М1.4 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М1.4 – невелике шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують разом із гвинтами, шпильками та іншими різьбовими елементами аналогічного розміру, коли потрібно отримати компактне й акуратне з’єднання.
Найчастіше такі металовироби використовують у:
- приладобудуванні та точній механіці;
- електротехнічних вузлах невеликого розміру;
- ремонті дрібного обладнання;
- декоративних і складальних конструкціях.
Нержавіюча сталь А2 стійка до корозії, не потребує додаткового захисного покриття та добре зберігає зовнішній вигляд під час експлуатації у вологому середовищі. Завдяки шестигранній формі, гайку зручно фіксувати інструментом відповідного розміру.

Технічні характеристики гайки М1.4 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.3 |
|
Розмір під ключ |
S |
3 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
3.28 |
|
Висота гайки |
m |
1.2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.063 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.4 мм |
| Крок різьби | 0.3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.2 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 16,91 ₴




