Гайка М2.3 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М2.3 – невелике шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують у різьбових з’єднаннях малого розміру разом із гвинтами, шпильками та іншими деталями відповідного типорозміру.
Такий металовиріб зручний для складання компактних вузлів, де важливо зберегти невеликі габарити з’єднання та забезпечити акуратну фіксацію деталей. Нержавіюча сталь А2 стійка до корозії, добре зберігає зовнішній вигляд і підходить для експлуатації у вологому середовищі без додаткового покриття.

Технічні характеристики гайки М2.3 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.45 |
|
Розмір під ключ |
S |
4.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
4.95 |
|
Висота гайки |
m |
1.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.20 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.3 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.8 мм |
| Розмір під ключ | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 2,82 ₴




