Гайка М2.5 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М2.5 використовується для створення розбірних різьбових з’єднань у невеликих конструкціях і механізмах. Шестигранна форма дає можливість надійно утримувати кріплення ключем, а внутрішня різьба забезпечує сумісність із гвинтами, болтами та шпильками такого самого діаметра.
Виріб підходить для монтажних робіт, приладобудування, електротехнічних виробів і невеликих металевих вузлів. Завдяки нержавіючої сталі А2 гайка менше піддається впливу вологи, не потребує захисного покриття та зберігає акуратний зовнішній вигляд під час тривалої експлуатації.

Технічні характеристики гайки М2.5 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.45 |
|
Розмір під ключ |
S |
5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
5.45 |
|
Висота гайки |
m |
2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.28 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,51 ₴




