Гайка М2.6 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М2.6 – різьбове кріплення малого діаметра, яке застосовують для фіксації деталей у компактних з’єднаннях. Елемент встановлюють разом із гвинтами, болтами або шпильками відповідного типорозміру, підбираючи кріплення за різьбою та матеріалом.
Як сировину для таких гайок вибирають нержавіючу сталь А2, тому що вона забезпечує:
- стійкість до появи корозії;
- збереження зовнішнього вигляду без фарбування;
- роботу у вологому середовищі;
- сумісність із нержавіючим різьбовим кріпленням.
Гайка М2.6 підходить для невеликих механізмів, приладових вузлів, монтажних робіт і складання деталей, де потрібен міцний, але компактний з’єднувальний елемент. Шестигранна форма дозволяє зручно виконувати затягування інструментом відповідного розміру.

Технічні характеристики гайки М2.6 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.45 |
|
Розмір під ключ |
S |
5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
5.45 |
|
Висота гайки |
m |
2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.27 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 2.6 мм |
| Крок різьби | 0.45 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 2,75 ₴




