Гайка М3 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М3 – один із поширених малих типорозмірів шестигранного кріплення. Її застосовують для з’єднання деталей разом із гвинтами, болтами та шпильками М3, коли потрібна надійна фіксація без використання великого кріплення.
Даний металовиріб підходить для приладобудування, машинобудування, складання корпусів, кріплення невеликих металевих і пластикових елементів. Нержавіюча сталь А2 стійка до корозії та дозволяє використовувати гайку в умовах підвищеної вологості, зберігаючи міцність і акуратний зовнішній вигляд з’єднання.

Технічні характеристики гайки М3 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
5.5 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
6.01 |
|
Висота гайки |
m |
2.4 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.384 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Крок різьби | 0.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 2 мм |
| Розмір під ключ | 5.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,26 ₴




