Гайка М3.5 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М3.5 призначена для різьбових з’єднань, де потрібен проміжний розмір між М3 і М4. Таке кріплення допомагає точніше підібрати з’єднувальний елемент під конструкцію вузла та використовувати його разом із різьбовими деталями відповідного діаметра.
Металовиріб застосовують у невеликих механізмах, приладових корпусах, кріпленнях обладнання та монтажних з’єднаннях, де важливі стійкість до корозії й акуратне складання. Нержавіюча сталь А2 добре переносить контакт із вологою та дозволяє використовувати гайку без додаткової захисної обробки.

Технічні характеристики гайки М3.5 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.6 |
|
Розмір під ключ |
S |
6 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
6.58 |
|
Висота гайки |
m |
2.8 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.514 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 3.5 мм |
| Крок різьби | 0.6 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 3.2 мм |
| Розмір під ключ | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 0,78 ₴




