Гайка М33 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М33 – велике шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують для міцних розбірних з’єднань разом із болтами, шпильками та іншими різьбовими деталями відповідного типорозміру.
Дані металовироби використовують у будівництві, машинобудуванні, металевих конструкціях і промисловому обладнанні, де важливо підібрати надійне кріплення великого діаметра. Нержавіюча сталь А2 стійка до корозії та підходить для експлуатації у вологому середовищі, на відкритих ділянках і в конструкціях, де кріплення має зберігати акуратний зовнішній вигляд.

Технічні характеристики гайки М33 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
3.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
50 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
55.37 |
|
Висота гайки |
m |
26 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
288 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 33 мм |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 26 мм |
| Розмір під ключ | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 107,30 ₴




