Гайка М45 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка нержавіюча М45 – великий з’єднувальний елемент із внутрішньою метричною різьбою та шестигранною зовнішньою формою. Кріплення використовують разом із болтами та шпильками М45, коли необхідно зібрати міцний різьбовий вузол великого діаметра.
Гайки такого типорозміру знаходять застосування у:
- важких металевих конструкціях;
- промисловому та технологічному обладнанні;
- будівельних вузлах із великим кріпленням;
- з’єднаннях, де важлива стійкість до вологого середовища.
Нержавіюча сталь А2 допомагає захистити з’єднання від корозії та зберегти робочі властивості кріплення під час тривалої експлуатації. Завдяки великому розміру під ключ, гайку зручно затягувати з контролем зусилля під час монтажу відповідальних конструкцій.

Технічні характеристики гайки М45 DIN 934 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
4.5 |
|
Розмір під ключ |
S |
70 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
76.95 |
|
Висота гайки |
m |
36 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
800 |
Замовити шестигранні гайки ГОСТ 5915-70 можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. При виникненні труднощів у виборі металовиробу або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися по допомогу до наших менеджерів, написавши повідомлення або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 45 мм |
| Крок різьби | 4.5 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 36 мм |
| Розмір під ключ | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 349,04 ₴




