Гайка М1.4 ГОСТ 5915-70 шестигранна нержавіюча
Гайка М1.4 – малогабаритне шестигранне кріплення з внутрішньою метричною різьбою. Виріб застосовують для з’єднання невеликих деталей разом із гвинтами, шпильками та іншими різьбовими елементами аналогічного типорозміру.
Кріплення такого розміру використовують у:
- приладобудуванні та точних механізмах;
- електротехнічних виробах малого розміру;
- декоративних складальних конструкціях;
- ремонті невеликого обладнання.
Виготовляють гайки з нержавіючої сталі А4 (аналоги 03Х17Н14М2, AISI 316). Матеріал стійкий до корозії, добре підходить для вологого й агресивного середовища, а також зберігає акуратний зовнішній вигляд з’єднання під час тривалої експлуатації.

Технічні характеристики (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби |
P |
0.3 |
|
Розмір під ключ |
S |
3 |
|
Діаметр кола, не менше |
e |
3.28 |
|
Висота гайки |
m |
1.2 |
|
Вага однієї гайки, г |
|
0.063 |
Купити гайки шестигранні ГОСТ 5915-70 А4 ви можете у нас на сайті компанії «Зевс», просто залишивши заявку. Наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, включаючи способи оплати та доставки. Доставка можлива по всій Україні, за допомогою найнадійніших транспортних компаній. Ціни нижчі за ринок на 3-10%. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гайки | Шестигранна |
| Метрична різьба, М | 1.4 мм |
| Крок різьби | 0.3 мм |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Висота | 1.2 мм |
| Розмір під ключ | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 5915-70 |
- Ціна: від 40,09 ₴




